Impact finance’20

W całości wirtualnie.

https://www.youtube.com/watch?v=J2uC8ZHpqZo
KLIENT
Impact
DATY
  • 25-26 listopada 2020
UCZESTNICY
Ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników streamingu na stronie głównej WP.pl
MIEJSCE

100% online

Impact finance’20 powrócił w
2020 roku w zupełnie nowej
formule.

Piąta dwudniowa edycja odbyła się w całości online i transmitowana była na dedykowanej platformie oraz za pośrednictwem strony głównej Wirtualnej Polski. W ramach ponad stu aktywności: wystąpień, prezentacji raportów, warsztatów i roundtables uczestnicy rozmawiali m.in. o aktualnej kondycji sektora finansowego oraz jego roli w przeciwdziałaniu skutkom kryzysu Covid-19. Impact finance’20 zgromadził ponad 100 najważniejszych nazwisk ze świata biznesu, innowacji, polityki i nauki w regionie CEE. W ramach wydarzenia, swoją premierę miało kilka branżowych raportów badawczych.

Zadbaliśmy o networking proponując uczestnikom rozwiązania takie jak Startup Pitches, czyli 3 minutowe wirtualne pitche najciekawszych startupów z regionu, czy ruletka networkingowa.

Podczas wydarzenia jako jedna z pierwszych agencji w Polsce wykorzystaliśmy do realizacji platformę PINE, która ułatwia organizację konferencji dzięki zintegrowaniu w jednym narzędziu funkcjonalności takich jak witryna wydarzenia, pokoje tematyczne, warsztaty online, networking, e-mail marketing oraz analizy.

Więcej na stronie wydarzenia Zobacz