O NAS

Inspirujemy aktywne myślenie. Angażujemy w digitalu i w realu.

Nasza opowieść nie zaczyna się jak standardowa historia wielu agencji eventowych: my na początku byliśmy działem realizatorskim w większej organizacji. To doświadczenie jest jednym z naszych najcenniejszych aktywów; dzięki niemu znamy i rozumiemy Twój punkt widzenia. Współpracując z nami nie jesteś kolejnym klientem, lecz partnerem, z którym możemy wymienić doświadczenia, inspiracje i wspólnie wykreować formułę, która będzie skrojona do potrzeb Twojej organizacji.

Nasza tożsamość została zbudowana na organizacji wydarzeń dla firm technologicznych i start-upów, dlatego z łatwością przychodzi nam wplatanie technologii do naszej codziennej pracy. Naszą filozofią nie jest jednak technologia za wszelką cenę: znamy narzędzia technologiczne i potrafimy dobrać je w taki sposób, aby wspomagały istniejące procesy lub wspierały planowane działania.

Nasza historia to także ciągła podróż. Współtworzymy i bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach o wymiarze międzynarodowym takich jak: World Economic Forum w Davos, Web Summit, Money 20/20, SXSW Conference & Festivals w Austin, Dreamforce w San Francisco, Slush w Helsinkach, World Urban Forum w Abu Dhabi. To sprawia, że potrafimy zorganizować nowatorskie wydarzenie, które będzie inspirowane trendami z całego świata.

MISJA I WIZJA

Chcemy wykorzystać swoje DNA: nieszablonowe myślenie, znajomość potrzeb naszych klientów, aby zaoferować im unikalne podejście do tworzenia komunikacji event marketingowej.

Do tego celu chcemy wykorzystywać wszystkie możliwości jakie daje zrozumienie globalizacji i cyfryzacji.

Pragniemy inspirować klientów naszymi doświadczeniami i pomagać im w budowaniu pionierskich projektów, dzięki innowacyjnym technologiom i pomysłom w świecie digitalowym i rzeczywistym.

Zajmujemy się kompleksową produkcją eventów. Dbamy o każdy szczegół w kreacji oraz na wszystkich etapach realizacji czy to w formacie online, hybrydowym czy offline.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

  •     konferencje, kongresy
  •     warsztaty, webinary, webcasty
  •     gale rozdania nagród
  •     premiery produktów
  •     spotkania B2B / B2C
  •     wydarzenia lifestyle’owe
  •     spotkania dla mediów
  •     targi i stoiska targowe

ZAUFALI NAM