Impact’21 edycja jesień

Ideą było stworzenie unikalnego doświadczenia wywołującego poczucie obcowania ze “ścianą przyjemności”.

KLIENT
Impact
DATY
  • 27-28 października 2021
UCZESTNICY
2000 uczestników
MIEJSCE

Poznań

Impact’21 to 5 scen, 55h agendy, ponad 400 gości z Polski i zagranicy, 16 najważniejszych dziedzin naszego życia zamkniętych w ścieżki tematyczne i nieskończona ilość inspiracji.

Impact’21 to dwa dni wypełnione wystąpieniami, udziałem ponadprzeciętnej liczby topowych managerów z kraju i z zagranicy, decydentów i ekspertów oraz dyskusjami o globalnych trendach ukierunkowanych na analizę dokonujących się zmian.

Program wydarzenia skupia się na globalnych trendach, innowacjach, wdrażanych zmianach, a przede wszystkim na przyszłości, w której kierunku wszyscy uważnie spoglądamy.

Tematy nieschodzące z pierwszych stron gazet były poruszane przez najważniejsze nazwiska światowej i regionalnej gospodarki, między innymi: Hillary Clinton, Mike’a Froman’a, Lidię Morawską, Mateusza Morawieckiego, Bartosza Ciołkowskiego,  Beatę Daszyńską-Muzyczkę, Annę Lewandowską, Olgę Malinkiewicz, Natalię Hatalską, czy Martę Poślad.

Wydarzenie zorganizowane zostało w formule hybrydowej. 2000 osób wzięło udział stacjonarnie – na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznań Congress Center. Na platformie online Impact zarejestrowało się ponad 2500 odbiorców.

Streaming w trakcie dwóch dni wydarzenia został odtworzony 5 mln razy, a 66 mln osób na całym świecie usłyszało o Impact’21