Inauguracja 30% Club Poland

80% składu THE WAY to płeć piękna. Z tym większą przyjemnością i satysfakcją zostaliśmy partnerem 30% Club Poland

KLIENT
30% Club Poland
DATY
  • 9 czerwca 2021
UCZESTNICY
Około 900 osób oglądających transmisję live z wydarzenia na kanale Youtube
MIEJSCE

Warszawa

Kampania stawia sobie za cel co najmniej 30% reprezentacji kobiet na poziomie zarządu i rady nadzorczej.

Klub 30% to globalna kampania obecna w 20 krajach na całym świecie, prowadzona przez prezesów zarządów i przewodniczących rad nadzorczych podejmujących działania mające na celu zwiększenie różnorodności płci we władzach i na wyższych stanowiskach kierowniczych firm z całego świata.

Na 2021 rok zaplanowano rozpoczęcie działalności również w Polsce.

Naszym zadaniem, jako partnera 30% Club Poland, była organizacja inauguracji on-line klubu w Polsce oraz szeregu inicjatyw w trakcie całego 2021 roku.

Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie wydarzenia online, podczas którego można było dowiedzieć się więcej na temat globalnej misji, założeń i wartości kampanii. Członkowie polskiej odsłony programu przybliżyli lokalną strukturę, cele oraz członków. Można było również posłuchać wielu ciekawych dyskusji moderowanych oraz prezentacji.

Po naszej stronie była kompleksowa produkcja wydarzenia w tym m.in.: przygotowanie koncepcji oraz kreacji, obsługa speakerów, postawienie infrastruktury do połączeń zdalnych oraz reżyseria. Streaming z wydarzenia dostępny był na Youtube oraz LinkedIn.

Podążając za ideą Klubu do pracy przy tym projekcie zaangażowaliśmy głównie płeć piękną, która stanowiła 85% zespołu produkującego wydarzenie. To kobiety produkowały, reżyserowały i realizowały streaming, stały za kamerami, wdzwaniały speakerów za pomocą Vmix call, tłumaczyły symultanicznie, robiły zdjęcia, przygotowywały animacje i grafiki, nagrywały i montowały materiały video, ubierały i malowały gości obecnych w studio.