NEWS

THE WAY wspiera 30% Club Poland!

W THE WAY mocno wspieramy ideę Women’s empowerment, między innymi dlatego, że 80% naszego składu to płeć piękna. Tym bardziej miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem 30% Club Poland.

Klub 30% to globalna kampania obecna w 20 krajach na całym świecie, prowadzona przez prezesów zarządów i przewodniczących rad nadzorczych podejmujących działania mające na celu zwiększenie różnorodności płci we władzach i na wyższych stanowiskach kierowniczych firm z całego świata. Kampania stawia sobie za cel co najmniej 30% reprezentacji kobiet na poziomie zarządu i rady nadzorczej.

W ramach wsparcia 30% Club Poland byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie inauguracji kampanii w Polsce – wydarzenia online podczas którego można było dowiedzieć się więcej na temat globalnej misji, założeń i wartości kampanii. Członkowie polskiej odsłony programu przybliżyli lokalną strukturę, cele oraz członków. Można było również posłuchać wielu ciekawych dyskusji moderowanych oraz wystąpień, między innymi Global Chair 30% Club – Ann Cairns.

Zapraszamy do zobaczenia wydarzenia na Youtube!